Tablica magnetyczna szklana – zalety

Nadal jest rzadko spotykana przez co sprawia wrażenie przedmiotu luksusowego i bardzo eleganckiego. Zatem swoje zastosowanie znajdzie w różnych pomieszczeniach, a jej przeznaczenie może być bardzo szeroko pojęte. Sprawdź, czego jeszcze nie wiedziałeś o szklanej i jednocześnie magnetycznej tablicy na ścianę, która być może niedługo znajdzie się u Ciebie w domu, biurze lub innym wymarzonym dla niej miejscu.

Tablica szklana na wymiar

Pierwszą jej zaletą jest bogaty wybór pod względem wymiarów tablicy, gdzie możesz zaopatrzyć się standardowej wielkości tablicę szklaną 90×60 cm lub 100×80 cm. Równie dobrze możesz zająć nią większość, a nawet całą ścianę w pokoju i wybrać tablice o rozmiarze 120×90 cm, 120×120 cm lub największą 150×100 cm. Ta różnorodność pozwoli Ci na dopasowanie szklanej tablicy do Twoich możliwości metrażowych w mieszkaniu czy biurze.

Z pewnością wygodną opcją jest także zamówienie tablicy magnetycznej szklanej na wymiar, dzięki czemu może ona idealnie wpasować się we wnęce w ścianie albo inny specjalnie do tego przeznaczonym miejscu. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się jednocześnie sprzedażą i produkcją takich tablic, gdzie możemy przykładowo polecić Tablice Magnetyczne – tam znajdziesz nie tylko szeroki wybór tablic magnetycznych, ale również szklanych, korkowych czy zwyczajnych kredowych.

Tablica informacyjna szklana do biura

Jak wiadomo atmosfera w biurze bywa różna, a bardzo często towarzyszy jej pośpiech i lekkie podenerwowanie, dlatego ważna jest organizacja pracy i czasu poświęconego na różne obowiązki. W tym celu przyda się właśnie szklana tablica magnetyczna, na której możesz zarówno powiesić ważne materiały, jak i zapisać je specjalnymi markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie magnesy będą pasować i trzymać się na powierzchni szklanej, ponieważ tylna powierzchnia ferromagnetyczna przyciąga wyłącznie magnesy neodymowe o większej sile przyciągania.

Jest to praktyczna i niebrudząca tablica, która przede wszystkim uświetni wystrój Twojego biura. Będzie podkreślać nowoczesną aranżacje i równocześnie zapewni profesjonalny charakter Twojej firmie. Zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy czy klienci będziecie mogli korzystać z tablicy szklanej, przedstawiać na niej ważne projekty, omawiać prezentacje i zapisywać najważniejsze zadania do wykonania, przy czym wszystko nadal będzie wyglądać ultranowocześnie i luksusowo.

Szklana tablica magnetyczna w kuchni

Teraz przejdźmy do domowego zastosowania tablicy szklanej, która może zawisnąć w kuchni, ale także w salonie czy pokoju dziennym. Wszędzie będzie prezentować się nienagannie i bardzo stylowo. Nada wnętrzom zupełnie innego i ekstrawaganckiego nastroju, a poza tym sprawdzi się w praktyce pod względem wytrzymałości. Szklane tablice wykonane są ze szkła hartowanego, a więc prawdopodobieństwo ich uszkodzenia czy zbicia jest naprawdę niskie, co świetnie sprawdza się w przypadku domów z dziećmi.

Tak jak już wspomnieliśmy taka tablica jest prosta w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jakiekolwiek widoczne smugi albo pył kredowy podczas pisania i zmazywania. Tablica może przydać się do zapisywania listy rzeczy do zrobienia, a także rozpisania i podzielenia obowiązków na każdego członka rodziny czy nawet do zabawy – wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Leave A Comment