Kredą po tablicy, czyli potykacz drewniany skutecznym narzędziem reklamowym

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę, która nie nadwyręży Twojego budżetu? Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą wprost do świadomości Twoich klientów? Prostym i zarazem skutecznym rozwiązaniem jest zakup potykacza, który ustawisz przed wejściem do Twojego sklepu, lokalu gastronomicznego lub punktu usługowego.

Jak działa fenomen potykaczy?

Potykacze to najprostsze tablice reklamowe, które doskonale przyciągają wzrok przechodniów. Na rynku dostępne są potykacze drewniane, na których pisze się kredą oraz tablice plakatowe pozwalające na eksponowanie drukowanych materiałów reklamowych.

Prosta konstrukcja potykacza, jego niewielka waga oraz uniwersalność zastosowania sprawiają, że stał się on już stałym elementem na naszych ulicach oraz coraz częściej gości we wnętrzach pasaży handlowych.

Dlaczego warto kupić potykacz drewniany?

Potykacz drewniany to najtańsza z dostępnych tablic reklamowych. Jest to spory plus nie tylko wówczas, gdy dopiero rozpoczynasz działalność i chcesz poinformować swoich potencjalnych klientów o tym, że istniejesz na rynku, ale także wówczas, gdy chcesz zacząć skuteczną akcję reklamową dla posiadającej już wyrobioną markę firmy.

Potykacze drewniane nie generują dużych kosztów swojego użytkowania, a te wykonane z wysokiej jakości materiałów będą służyły przez długi czas, nawet gdy wystawisz je na działanie czynników atmosferycznych.

Jak korzystać z potykaczy?

Na potykaczach drewnianych, które posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania zwykłą kredą lub nowoczesnymi kredowymi pisakami możesz umieścić nie tylko informacje o promocjach czy wyprzedażach. Potykacz to także doskonałe miejsce na eksponowanie haseł reklamowych oraz sposób przyciągnięcia uwagi przechodniów zabawnym pozdrowieniem. Jeżeli chcesz przyciągnąć klientów do Twojego lokalu gastronomicznego potykacz to idealnie miejsce do umieszczania menu dnia oraz eksponowania oferty Twojej restauracji, baru czy cukierni.

Potykacze pozwalające na korzystanie z gotowych materiałów reklamowych to także dobry wybór dla wszystkich chcących zwiększyć obroty swojej firmy. Ich zaletą jest możliwość prezentowania gotowych plakatów, ulotek lub informacji, które chcesz przekazać klientom w wersji drukowanej. Potykacze aluminiowe doskonale sprawdzą się nie tylko na zewnątrz, ale i we wnętrzu każdego przedsiębiorstwa i można wykorzystać je także, jako np. tablice informacyjne ustawione na kontuarze recepcji czy „drogowskazy” podczas targów i innych imprez branżowych.