Tablica na wymiar – jak zamówić?

Zastanawiałeś się nad powieszeniem u siebie w biurze tablicy magnetycznej? A może potrzebujesz zwykłej tablicy kredowej do pokoju swojego dziecka? Jeśli masz niestandardowe wymagania i chcesz spełnić je w 100%, to koniecznie powinieneś zamówić tablicę na wymiar. To jedyne rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać satysfakcjonujący efekt i możliwość swobodnego korzystania z planerów i tablic suchościeralnych.

Tablica na wymiar – rodzaj powierzchni

Pierwszą rzeczą, o której musisz zdecydować jest powierzchnia, na której będziesz się uczyć, pracować czy planować – zastosowanie zostawiamy już do Twojej dyspozycji. Z pewnością przyda się odpowiednie i zaufane źródło, z którego będziesz mógł zamówić swoją tablicę na wymiar. Z naszego doświadczenia możemy śmiało polecić sklep internetowy – https://tablice-magnetyczne.com/ – gdzie istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na tablicę lub planer.

Możesz pomyśleć na różnymi powierzchniami suchościeralnymi:

  • Kredowa tablica powinna sprawdzić się zwłaszcza w placówkach szkolnych i innych edukacyjnych, gdzie prowadzone są zajęcia o różnorodnej tematyce. Będzie to wówczas wygodna forma przekazywania wiedzy, a z drugiej strony świetna alternatywa do zabawy dla najmłodszych.
  • Magnetyczna tablica jest już dużo bardziej praktyczna, ponieważ jednym ruchem i bez zbędnego brudzenia sobie rąk możesz przetrzeć całą powierzchnię i pisać po niej od nowa. Co więcej, możesz przyczepiać tam wiele dodatkowych materiałów i informacji za pomocą magnesów.
  • Ceramiczna tablica należy już do droższych propozycji, ponieważ jej powierzchnia jest już znacznie bardziej trwała i odporna za zabrudzenia, zarysowania czy stłuczenia. Zdecydowanie jej użytkowanie będzie trwało najdłużej, a poza tym sama jej błyszcząca powierzchnia prezentuje się estetycznie i elegancko, co pasuje do bardziej oficjalnych wnętrz.

Ostateczny wybór i tak będzie należał do Ciebie. Każda z powierzchni ma swoje zalety, a także wady, które musisz poznać i przeanalizować. Kiedy już podejmiesz decyzję co do rodzaju powierzchni, możesz przejść do kolejnego kroku w zamawianiu tablicy na wymiar.

Dlaczego warto zamówić tablicę na wymiar?

Istnieje kilka powodów, dla których kupno gotowej i standardowej tablicy może okazać się problemem. Po pierwsze, trzeba wziąć po uwagę wymiary. W większości przypadków są one podobne, jak nie identyczne, przez co mogą okazać się za małe lub zbyt duże do Twojego pomieszczenia. Wybierając tablice na wymiar, możesz decydować o jej szerokości i długości, dzięki czemu zajmie odpowiednio dużo miejsca na wyznaczonej przez Ciebie ścianie.

Jednak musisz pamiętać też o pewnych ograniczeniach, ponieważ przy większości produkcji tablic jej wysokość nie może przekraczać 120 cm. Lepiej to uprzednio sprawdzić, zanim zdecydujesz się na konkretny wymiar i daną firmę.

Po drugie, zamówienie tablicy zgodnie z Twoimi potrzebami może wiązać się również z koniecznością nadrukowania na niej grafiki. Mogą to być: kratka, linia, pięciolinia, zdjęcia, logo firmy, a nawet kalendarz. Wszystko to może przydać się jako element wyposażenia profesjonalnego i nowoczesnego biura. Warto się nad tym zastanowić i wykorzystać to w swoim przypadku. To duże udogodnienie, za które wcale nie będziesz musiał zapłacić wiele – jest to kwestia indywidualnego ustalenia ceny.

Samo przygotowanie się do złożenia zamówienia obejmuje narysowanie lub przekazanie gotowego planu w formie grafiki komputerowej – jak ma wyglądać Twoja tablica z oznaczeniem konkretnych wymiarów. Sprawa jest bardzo prosta, a rezultaty będą cieszyć jeszcze bardziej.