Czy warto kupić potykacz?

Potykacze reklamowe, są w ostatnim czasie niezwykle popularną formą informowania klientów o promocjach i ofertach. Można je dostrzec na chodnikach, przed wejściem do sklepów i lokali gastronomicznych czy przed wszelkimi punktami usługowymi. Potykacze reklamowe stoją również w galeriach handlowych, galeriach sztuki i muzeach. Nie obejdzie się bez nich żadna impreza plenerowa. Jednym słowem, są wszędzie tam, gdzie trzeba coś zareklamować lub o czymś poinformować.

Dlaczego potykacze są tak wyjątkowe?

Odpowiedź na to pytanie jest równie prosta jak budowa potykacza. Przede wszystkim potykacze reklamowe zewnętrzne można ustawiać i przestawiać według uznania i zależnie od własnych potrzeb. W przypadku potykacza kredowego, usunięcie starej informacji i napisanie nowej zajmuje kilka minut. Do tego potykacz, jest stosunkowo tani w stosunku do innych form reklamy.

Jeżeli zatem prowadzisz restaurację lub kawiarnię i chcesz zaoszczędzić na profesjonalnej reklamie, warto wystawić przed drzwi potykacz. Nawet, jeżeli masz już profesjonalne reklamy, w ten sposób zawsze zwrócisz uwagę przechodniów i turystów.

Jaki potykacz najlepiej kupić?

Zanim zdecydujemy się na nabytek potykacza, warto zastanowić się, jak i gdzie chcemy go używać. Wbrew pozorom naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli chcemy na naszym potykaczu prezentować plakaty, najlepiej zakupić potykacz z system OWZ (otwórz-włóż-zamknij). Mają go zarówno popularne potykacze aluminiowe, jak i drewniane (dwufunkcyjne, bo mają jednocześnie wbudowaną tablicę kredową).

Do pisania kredą najlepiej sprawdzą się drewniane potykacze z tablicą kredową. Wśród tych ostatnich wybór jest ogromny. Można rozważać dowolną wysokość i szerokość potykacza. Mogą być one lakierowane (większa odporność na działanie promieni słonecznych), wodoodporne (poradzą sobie nawet w deszczu), niewywracalne (wytrzymają silne wiatry) czy nawet potykacze na kółkach. Stojaki reklamowe mogą występować w przeróżnych kształtach i kolorach. Mamy możliwość by również wygrawerować lub nadrukować na nich swoje logo lub dowolną reklamę.

Gdzie kupić potykacz?

Najlepszym miejscem na kupienie stojaka reklamowego jest producent tablic – Tablice-Magnetyczne. Z jednej strony mamy gwarancję najniższej ceny, z drugiej możliwość zamówienia indywidualnego potykacza, np. z wygrawerowanym logo. U tego producenta można również znaleźć przeróżne interesujące tablice o rozmaitych formach i kształtach.